OBAVIJEST

Poštovani mještani,
obavješćujem Vas da je Općina Vladislavci raspisala nekoliko javnih poziva za provođenje mjera iz Programa poticanja uređenja naselja i demografske obnove na području Općine Vladislavci za razdoblje 2017. – 2022. godina, za proračunsku 2018. godinu.
Raspisani su slijedeći javni pozivi:

  1. Javni poziv za dodjelu potpora iz Programa poticanja uređenja naselja i demografske obnove na području Općine Vladislavci za razdoblje od 2017. do 2022. godine, za proračunsku 2018. godinu , detalji javnog poziva i obrasci dostupni su na slijedećoj poveznici
  2. Javni poziv za sufinanciranje priključenja na vodoopskrbnu mrežu na području Općine Vladislavci u 2018. godini, javni poziv i hodogram aktivnosti dostupni su na slijedećoj poveznici
  3. Javni poziv za dodjelu nagrada za najuređeniju okućnicu na području Općine Vladislavci u 2018. godini u akciji “Zeleni cvijet – za ljepšu Općinu Vladislavci”, detalji javnog poziva i prijavni obrazac dostupni su na slijedećoj poveznici

Vladislavci, 17. travnja 2018.
Općinski načelnik
Marjan Tomas

Objavljeno: 17. travnja 2018.