Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Akcija mjerenja krvnog tlaka i razine šećera u krvi, radionica prve pomoći, sigurnog življenja i međugeneracijskog druženja

Općina Vladislavci novosti

Pozivamo sve zainteresirane da nam se u petak, 13.5.2022. u 10:00h pridruže u Društvenom domu u Vladislavcima, na akciji mjerenja krvnog tlaka i razine šećera u krvi i radionici prve pomoći, sigurnog življenja i međugeneracijskog druženja koje se održavaju u okviru programa „Tu smo za vas“ koji provodi Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek te općina Vladislavci kao partner, a financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike kroz poziv „Razvoj i širenje mreže socijalnih usluga koje pružaju udruge“ za razdoblje 2020. do 2023. godine.

LETAK VLADISLAVCI