Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

ANKETA ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURE ŠIROKOPOJASNOG INTERNETA

Općina Vladislavci novosti

U okviru Projekta razvoja širokopojasnog interneta, Osječko-baranjska županija, odnosno Upravni odjel za investicije, razvojne projekte i fondove Europske unije provodi anketu svih korisnika interneta vezano uz njegovu kvalitetu, na području sedam općina: Antunovac, Čepin, Erdut, Ernestinovo, Šodolovci, Vladislavci i Vuka.

Molimo sve korisnike interneta na području Općine Vladislavci koji uključuje građane, poslovni sektor (trgovačka društva, obrti, OPG-i, zadruge, itd.) te javni sektor škole, javne ustanove), udruge te vjerske zajednice,  da popune anketu, kako bismo mogli dokazati javni interes za izgradnju nove infrastrukture  širokopojasnog interneta (brzine i do 100 Mbit/sek)

Anketni upitnik dostupan je na internetskoj stranici Osječko-baranjske županije preko poveznice:

Link za rješavanje ankete

Rok za popunjavanje anketnog upitnika  je 19.05.2019. OPĆINA VLADISLAVCI