Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dani tehničke ispravnosti vozila

Općina Vladislavci novosti

Od 25.do 30. studenog 2019. godine provesti će se preventivno- sigurnosna akcija pod nazivom „Dani tehničke ispravnosti vozila 2019.“

Cilj ove akcije je upoznavanje vozača sa mogućnošću da u navedenom vremenu sa svojim vozilima pristupe besplatnom tehničkom pregledu vozila u bilo kojoj stanici za tehnički pregled u Republici Hrvatskoj. U ovu preventivno-sigurnosnu akciju uključit će se i policija čiji će službenici također upoznavati vozače prilikom nadzora u prometu, a sa zajedničkim ciljem podizanja razine sigurnosti svih sudionika u prometu, a posebno razinu tehničke ispravnosti vozila na našim cestama, kao jednog od bitnih elemenata za sigurno sudjelovanje u cestovnom prometu