Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

OBAVIJEST: Dostava podatka o privatnim smještajnim kapacitetima na području Općine Vladislavci

Općina Vladislavci novosti

Stožer civilne zaštite Općine Vladislavci je zaprimio Zahtjev Ravnateljstva civilne zaštite – područni ured Osijek da žurno dostavi podatke o privatnim smještajnim kapacitetima na području Općine Vladislavci.

Povodom aktualne situacije i potrebe osiguravanja trajnijeg i prikladnijeg rješavanja smještaja za izbjeglice iz Ukrajine, zbog integracije u redovni život zajednice (škola, zdravstvo, posao…) potrebno je za područje naše Općine prikupiti podatke o smještajnim objektima koji bi se ustupili na korištenje uz određene ugovorne uvjete za smještaj izbjeglica kao trajnije rješenje. Ukoliko ste u mogućnosti ponuditi trajniji smještaj za osobe izbjegle iz Ukrajine, molimo da se javite Općini Vladislavci telefonskim putem na broj 031/391-007 ili e-mail: vladislavci.tajnik@gmail.com

Potrebni podaci:
– vrsta objekta,
– kapacitet (za koliko osoba – broj ležaja, m2),
– adresa,
– vlasnik,
– kontakt