Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Javni poziv na radionicu pod nazivom “Strateški razvojni program Općine Vladislavci

Općina Vladislavci je započela s izradom Strateškog razvojnog programa Općine Vladislavci za razdoblje 2015. – 2020. Kako bi mogli aplicirati projekte na mjere Ruralnog razvoja, ali i stvoriti sve predispozicije za rast i razvoj općine pozivamo sve građane, poduzetnike, obrtnike, OPG-ove, udruge i ostale zainteresirane da sudjeluju na tematskoj radionici pod nazivom “Strateški razvojni program općine Vladislavci” koja će se održati dana 04. studenog u 19 sati u prostorijama Društvenog doma u Vladislavcima. Na radionici će svi imati mogućnosti iznijeti svoje projektne prijedloge ukoliko to do sada nisu učinili putem objavljenih obrazaca….

Obrazac za prikupljanje projektnih ideja – Općina Vladislavci