Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

JAVNI POZIV za subvencioniranje provedbe projekta „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća na području Općine Vladislavci za 2015. godinu“

Pozivaju se mještani s područja Općine Vladislavci koji su proveli projekt povećanja energetske obnove obiteljskih kuća (zamjene postojeće ugradnjom nove stolarije, povećanje toplinske zaštite ovojnice obiteljske kuće (vanjskog zida, krova, stropa, ukopanih dijelova i poda), povećanje energetske učinkovitosti sustava grijanja ugradnjom plinskih kondenzacijskih kotlova, ugradnja sustava za korištenje obnovljivih izvora energije (sunčanih toplinskih pretvarača (kolektora), kotlova na biomasu, dizalica topline, fotonaponskih pretvarača) da podnesu zahtjev za sufinanciranje provedenog projekta.
Općina Vladislavci će sufinancirati provedbu Projekta nakon njegovog završetka u iznosu od 2,5 % prihvatljivih troškova Projekta EnU odobrenih od Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, koji dostave svu potrebnu dokumentaciju.
Rok za podnošenje zahtjeva počinje objavom poziva, a završava 17. prosinca 2015. godine do 15:00 h Dodatne informacije mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Vladislavci radnim danom od 07:00-15:00, na telefon 391-250 te slanjem upita na e-mail adresu: opcinavladislavci@gmail.com

Zahtjev za sufinanciranje energetske obnove kuća

Pravilnik za provedbu projekta „Povećanje energetske učinkovitosti obiteljskih kuća na području Općine Vladislavci za 2015. godinu“