Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obavijest o provođenju proljetne deratizacije na području Općine Vladislavci

Općina Vladislavci novosti

Obavještavamo mještane Općine Vladislavci da će se u periodu od 14. do 16. ožujka 2018.g. Provoditi sustavna deratizacija u naseljima Općine. Trovanje štakora provesti će se izlaganjem zatrovanih mamaca na sva mjesta gdje se obično pojavljuju štakori (na putove njihova kretanja i zadržavanja, na skrovita mjesta na način da su nedostupni za sve ne ciljane vrste).
Akciju deratizacije provodi tvrtka Pestrid d.o.o. Bilje.
Građane molimo na oprez i suradnju. o točnom danu deratizacije u svom domaćinstvu, mještani će biti obaviješteni putem plakata.
Raspored provođenja deratizacije:

  • 14.03. do 15.03. 2018.god. – Dopsin, Hrastin, Vladislavci
  • 16.03.2018.god. – Vladislavci

Obavijest o provođenju deratizacije