Poziv zainteresiranim građanima za sudjelovanje u Programa POS-a i provođenju ankete

Radi uvida u potrebe građana i primjerenijeg planiranja Programa društveno poticajne stanogradnje, provodi se anketa o interesu građanki i građana za kupnju stana putem navedenog Programa.

Provedbom ankete utvrdit će se postoji li objektivna potreba i interes za daljnjom realizacijom Programa.

Slijedom navedenog, ukoliko ste zainteresirani za kupnju stana putem ovog Programa, ispunite anketni upitnik te nam ga ispunjenog i potpisanog dostavite najkasnije do 31. listopada 2022. godine, neposredno predajom u pisarnicu Općine Vladislavci, putem elektroničke pošte na adresu vladislavci.tajnik@gmail.com, odnosno putem pošte na adresu:

Općina Vladislavci

Jedinstveni upravni odjel

Kralja Tomislava 141, Vladislavci

31404 Vladislavci

s naznakom: „Anketni upitnik za kupnju stana u sklopu Programa društveno poticane stanogradnje – Općine Vladislavci“.

Ukoliko se utvrdi interes, Općina Vladislavci će u suradnji s Agencijom za pravni promet i posredovanje nekretninama – APN, provesti Program POS