Studija integralnog upravljanja kvalitetom u destinaciji Osječko-baranjske županije i početak provedbe

Poštovani/a,

Anketni upitnik potreban je za izradu „Studije integralnog upravljanja kvalitetom u destinaciji Osječko-baranjske županije i početak provedbe“ (u daljnjem tekstu: STUDIJA) koji provodi tvrtka MICRO projekt d.o.o. iz Splita za Naručitelja Osječko-baranjsku županiju.

Izrada STUDIJE sufinancira se sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske temeljem Ugovora (“Ugovor br. 03-VI/2019 JTI o sufinanciranju sukladno uvjetima i kriterijima Programa razvoja javne turističke infrastrukture u 2019. godini“ od 9. listopada 2019. godine“).

Cilj STUDIJE je definiranje aktivnosti usmjerenih ka identificiranju prilika za poboljšanje te unaprjeđenje poslovanja pružatelja usluga u turizmu s ciljem postavljanja standarda kvalitete na području Osječko-baranjske županije.

Unatoč epidemiji virusa COVID-19 s kojim smo danas svi suočeni, potrebno je razmišljati i o trenutku kada će isti biti iza nas. Izuzetno nam je bitno Vaše mišljenje kako bismo po završetku epidemije virusa uspješno mogli nastaviti s daljnjim aktivnostima u turizmu te i nadalje gostima ukazati što pruža Slavonija i Baranja. Prilikom ispunjavanja online anketnog upitnika molimo Vas da svakako uzmete u obzir stanje u turizmu prije i nakon izbijanja epidemije virusa, a kako bismo mogli nastaviti s daljnjim uspješnim razvojem kvalitete usluga u turizmu.

Ispunjavanje online anketnog upitnika je anonimno. Potrebno je izdvojiti tek nekoliko minuta za popunjavanje istog.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na Vašem vremenu!

POZIV_za_sudjelovanjem_online_reputacija