Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Uklonimo azbestne krovove – javni poziv za dostavu podataka

Općina Vladislavci novosti

Prema članku 18. stavku 1. Pravilnika o građevnom otpadu i otpadu koji sadrži azbest („Narodne novine“, broj 69/16.), vlasnik odnosno korisnik građevine u kojoj se nalazi azbest dužan je, radi planiranja sustava gospodarenja građevnim otpadom koji sadrži azbest, na poziv jedinice lokalne samouprave, dostaviti podatke o lokaciji građevine, procjeni količine, vrste i statusu materijala za kojeg je izvjesno da će postati azbestni otpad.

Stoga se pozivaju vlasnici ili korisnici građevina na području Općine Vladislavci u kojima se nalazi azbest da do 31. srpnja 2017. godine dostave potrebne podatke osobno, pismeno na adresu: Općina Vladislavci, K. Tomislava 141, 31404 Vladislavci ili dostavom na e-mail: vladislavci.tajnik@gmail.com

Odazivom na poziv izvršavate obvezu dostave podataka, ali i pridonosite očuvanju zaštite okoliša i očuvanju zdravlja svih mještana.

Obrazac za prijavu