Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Apostolsko putovanje Pape Franje u Sarajevo

Općina Vladislavci novosti

Općina Vladislavci je za svoje mještane organizirala prijevoz za hodočašće u Sarajevo na Misno slavlje s papom Franjom, 6. lipnja 2015. na stadionu Koševo. Svi vjernici koji žele sudjelovati na Misnom slavlju s papom Franjom, 6. lipnja 2015. na stadionu Koševo, trebaju se prijaviti župniku u župnom uredu u Vladislavcima (ime, prezime i broj mobitela/telefona), najkasnije do ponedjeljka, 11. svibnja 2015. Organizirani prijevoz autobusima za sve župljane je besplatan, a svi koji budu putovali autobusom trebaju imati važeću osobnu iskaznicu ili putovnicu. Na misnom slavlju s papom Franjom u Sarajevu, očekuje se do 150.000 hodočasnika. Za sva dodatna pitanja potrebno se informirati u župnom uredu.

Više informacija…