Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Montažnim mostom preko rijeke Vuke do svojih njiva

Općina Vladislavci novosti

USPJELA INICIJATIVA NAČELNIKA VLADISLAVACA MARJANA TOMASA

Kako bi nova prometna komunikacija funkcionirala uređena je i pristupna cesta.
Vuka je premoštena u Dopsinu – kazao nam je načelnik Općine Vladislavci Marjan Tomas, čime su otvorene prometne komunikacije prema njivama s druge strane rijeke. Postavljen je vojni montažni most u projektu koji je pokrenula Općina Vuka s Ministarstvom obrane, a zahvaljujući Tomasovoj inicijativi i dijelu novca s kojim je Općina sudjelovala u ovom građevinskom poduhvatu sada je općinsko vladislavačko područje povezano i sa susjednom općinom Semeljci. – Nakon pregovora s ministrom obrane potpisao sam ugovor s Ministarstvom obrane o ustupanju montažnog mosta radi premošćivanja rijeke Vuke.

——
5 KOLOR OSIJEK