Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obavijest o proglašenju prirodne nepogode – suša

Općina Vladislavci novosti

Obavještavaju se poljoprivredna gospodarstva, pravne i fizičke osobe koje su pretrpjele štetu na poljoprivrednim kulturama  na području Općine Vladislavci zbog suše u razdoblju od 01.06.2022. do 02.09.2022. godine,  da je Župan Osječko-baranjske županije dana  05. rujna 2022. godine  proglasio prirodnu nepogodu sušu.

Obavještavamo sve osobe (fizičke i pravne) koje imaju oštećenja na poljoprivrednim kulturama uzrokovane sušom da svoju štetu mogu prijaviti Općinskom povjerenstvu za procjenu šteta Općine Vladislavci. Prijava štete se dostavlja u Jedinstveni upravni odjel Općine Vladislavci.

svakim radnim danom u vremenu od 7,00 do 15,00 sati

i to zaključno do 13. rujna  2022. – utorak (naknadna prijava nije moguća).

Uz prijavu štete je potrebno dostaviti dokaz o vlasništvu ili korištenju  (presliku tablice upisnika ili dr. dokaz o korištenju i površini,  ugovore o zakupu, odnosno vlasničke listove, fotografije učinjene štete ako se posjeduje i sl.), te priloženu izjavu.

Obrazac za prijavu štete možete dobiti u Općini Vladislavci ili preuzeti ovdje.

Ovjerenu prijavu možete dostaviti osobno, poštom, e-mailom (uz naknadu dostavu poštom).

Za sve informacije možete se obratiti na telefon Jedinstvenog upravnog odjela 391-250.

 

Pročelnica

Gordana Pehar Kovačević, dipl. iur., v.r.