Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obavijest umirovljenicima o isplati jednokratne novčane pomoći povodom Božića

Općina Vladislavci novosti

Općina Vladislavci obavješćuje umirovljenike s područja Općine Vladislavci kojima mjesečni iznos mirovine(tuzemne i/ili inozemne) nije veći od 3.000,00 kuna i imaju prebivalište na području Općine Vladislavci da će im putem poštanske uputnice biti isplaćena jednokratna novčana pomoć povodom Božića u iznosu od 200,00 kuna.

Općina Vladislavci preuzela je podatke o umirovljenicima od Hrvatskog zavoda za mirovinskog osiguranje.

Provjera da li se umirovljenik nalazi na popisu preuzetom od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje može se izvršiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Vladislavci svakog radnog dana od 7,00 do 15,00 sati, ili na telefon 031 391 250 ili na email: vladislavci.tajnik@gmail.com.

Isplata jednokratne novčane pomoći započet će od 1. prosinca 2022. godine.