JAVNI NATJEČAJ za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama – objavljeno 21.2.2018.g.

PRIJEDLOG LISTE PRVENSTVA za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama – objavljeno 26.3.2018.

KONAČNA LISTA PRVENSTVA za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama

ODLUKU o dodjeli prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama – objavljeno 11.4.2018.

JAVNI POZIV za prijam polaznika/ce na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa – objavljeno 19.2.2018.g.

Natječaj Općina Vladislavci Projekt Zaželi – objavljeno 9.2.2018.g.

Izjava Općina Vladislavci Projekt Zaželi – objavljeno 9.2.2018.g.

Odluka o dodjeli studentskih stipednija za 2018. godinu

Lista kandidata za dodjelu studentskih stipendija Općine Vladislavci za proračunsku 2018. g.

Odluka o produženju roka za prijavu na natječaj za stipendije

Natječaj za stipendiju 2018.g. – objavljeno 19.1.2018.g.

Natječaj za financiranje za udruge

ODLUKU o poništenju Javnog poziva za prijam polaznika/ce na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa u Jedinstveni upravni odjel Općine Vladislavci – objavljeno 18.1.2018.g.

Upute i obrasci javnog natječaja za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama

Pravilnik o kriterijima, mjerilima i postupku dodjele prostora u vlasništvu Općine Vladislavci na uporabu udrugama